Hakkımızda

Hakkımızda

Taşımacılık ve nakliyat sektöründe 10 yılın üzerinde deneyime sahip firmamız, profesyonel faaliyetlerine başladığı günden bu yana müşteri memnuniyetini esas alıp tüm ticari kaygıları ikinci planda bırakarak sektörün önde gelen nakliyat firmalarından biri haline gelmiştir. Müşterilerimiz tarafından yoğun talep gören profesyonel nakliyat hizmetlerimizde kullandığımız son model nakliyat araçları ve deneyimli ekip arkadaşlarımızın güler yüzlü hizmetleri de Ankara evden eve nakliyat sektöründe en çok tercih edilen firmalardan biri olmamızda etkili olmaktadır.

Her biri taşımacılık sektörünün içinden yetişmiş deneyimli kadrosu ile profesyonel hizmetlerine devam eden Exper Nakliyat firmamız, aynı zamanda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları içinde yer verdiği uygun fiyat seçenekleri ile de taşımacılık sektöründe adından sıkça söz ettirmeyi başarmaktadır.

Hızlı ve Güvenilir Nakliyat Firması

Memurundan işçisine, öğrencisinden emeklisine ve hatta iş yeri sahiplerine kadar oldukça geniş bir müşteri kitlesine sahip olan firmamız, her ekonomik statüden her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile de müşterilerimizin gönlünde taht kurmayı başarmaktadır. Bütçe dostu fiyat politikasının yanı sıra Ankara asansörlü nakliyat hizmeti de dahil olmak üzere çok sayıda taşımacılık faaliyetini hızlı ve güvenilir bir şekilde sonuçlandıran firmamız, bu alanda edindiği tecrübeleri görev aldığı her yeni işe başarılı olarak aktarmaktadır.

  • Evden eve nakliyat hizmeti,
  • Şehir içi asansörlü nakliyat,
  • Şehirler arası hızlı ve güvenilir nakliyat,
  • Asansörlü nakliyat,
  • Parça eşya taşıma hizmeti,
  • Eşya depolama ve muhafaza,
  • Eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti,
  • Ofis ve iş yeri taşımacılığı

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet

Müşterilerimizin taşınma işlemlerinde yaşadığı stresi en aza indiren güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş çalışanlarımız dışında son model kamyon, kamyonet, yükleme araçları ve asansör araçlarını bünyesinde barındıran Exper Nakliyat firmamız, bu özellikleri sayesinde bölgesinin en iyisi olarak taşımacılık sektöründe yoğun talep görmeye devam etmektedir.

Firmamızın kurumsal internet sitesi üzerindeki iletişim bilgilerini kullanarak, profesyonel faaliyetlerimizde uygulanan fiyat seçenekleri hakkında en güncel bilgilere çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Firmamızda ayrıca talep eden müşterilerimiz için Ankara sigortalı nakliyat hizmeti de sunulmaktadır.